Купити арочні форми штор плісе для закриття вікна

Нестандартна форма вікна – це завжди оригінально і привабливо. Однак такі віконні прорізи досить складно декорувати, захистити від палючого сонячного світла. Наша компанія пропонує своїм клієнтам відмінний варіант закриття арочних вікон. Серія “Індивідуальні рішення” гармонійно поєднує в собі сучасний стиль і висока якість. Наші арочні форми штор плісе – це ідеальна можливість перетворити свій будинок і привнести в нього сучасний стиль і унікальність.

шторы для арочного окна

Закриті штори-плісе для арок – практичність і ефективність

Сучасна штора-плісе – це в першу чергу якісний захист. Даний тип конструкцій відрізняється високим ступенем розсіювання прямих сонячних променів. Штори також ефективно приховують все, що відбувається в приміщенні від настирливих очей цікавих сусідів. “Індивідуальні рішення” – це унікальні, авторські штори класу преміум. Кожна модель – результат копіткої роботи досвідчених дизайнерів.

Штори-плісе виготовляються з високоякісних, нетоксичних і безпечних матеріалів. Вироби з тканини не вимагають складного регулярного догляду, не збирають на поверхні пил і бруд. Більш того, представлені на нашому сайті арочні форми штор плісе – ідеальне рішення для вікон нестандартних форм: трикутник, трапеція, півколо та інше.

шторы на арочные окна

Запропонований елемент оформлення вікон може бути представлений в різному дизайні. Штори мають широкий асортимент як забарвлень і форм, так і дизайнів. Ми пропонуємо своїм клієнтам можливість доповнити стильні плісе штори оригінальним малюнком, орнаментом, особистим фото і так далі.

жалюзи для арочных окон

Чому варто купити практичну штору-плісе?

Якщо в будинку є арочні або інші мансардні вікна, без представленого типу штор не обійтися. Завдяки різноманітності систем управління, ручне, механічне, автоматичне, не важко підібрати виріб, як для стін, так і для стелі.

Більш того, на нашому сайті представлені практичні варіанти для дитячих кімнат – серія “День і ніч”. Штори такого типу виготовляються з тканин різних типів, що дозволяє створити днем відмінне затемнення в кімнаті, що сприяє якісному сну і відпочинку.

каталог тканей для штор плиссе

Полотна, з яких виготовляються наші плісировані штори (армований або тришаровий ПВХ), відрізняються високою якістю та ефективністю. Всі комплектуючі та інші матеріали відповідають сучасним стандартам і є безпечними. На нашому сайті кожен має можливість придбати практичні і надійні арочні форми штор плісе по найрозумнішою і доступною вартості.

Закрытие арочного окна