Інструкція з виміру рулонних штор

Термін експлуатації рулонних штор та їх систем безпосередньо залежить від якості і їх монтажу. Тому завмер і монтаж рулонних штор вимагає великої відповідальності. Не варто довіряти монтаж технічно складних конструкцій мають відповідної кваліфікації і непідготовленим монтажникам. Сертифіковані монтажники компанії “MARKIZALUX ™”, професійно, якісно і точно в строк виконають установку рулонних штор, римських штор, штор Делайт (день ніч), змонтують карнизи, підключать автоматичні карнизи, і все це з наданням гарантії! Ми виправляємо чужі помилки і надаємо післягарантійне обслуговування.

Як зробити замір для рулонних штор?

Порядок замера рулонных штор
Увага! Виміри проводяться з точністю до 1 мм.
Штапик окна для замера рулонных штор
 • По ширині розмір знімається від місця, де штапики стикається з основною рамою вікна, це називається розмір по тканині;
 • При глухому вікні, висота знімається від низу вікна (де стикається з підвіконням) і до верху вікна;
 • Якщо це стулка, висота знімається від підвіконня, до верху стулка (як показано на малюнку);
 • Замір рекомендується знімати по ширині і висоті не менше ніж в трьох місцях і вибирати найбільший;
 • При вимірі ширини, зверніть увагу на відстані до ручки яка відкриває вікно (готова рулонний штора не повинна перекривати ручку)
 • Візьміть до уваги , при установці вала рулонної штори, вікно може не відкриватися на всю ширину через те, що вал штори може впиратися в укіс;
 • Установка на пластикові вікна можлива на скотч, зі свердлінням і за допомогою накидних кронштейнів ПВХ (тільки для стулок).
Важливо: зверніть увагу, що при знятті розміру по ширині від штапика до штапика, це буде розмір ширини тканини і додатково додаються розміри системи яку ви використовуєте, нижче на зображенні показані розміри системи найпоширенішою системи ЕЛЬФ – 19.

Інструкція для виміру рулонних штор (тканинні ролети) з направляючими

Инструкция для замера рулонных штор (тканевых ролет) с направляющими

Полотно рулонних штор касетної системи опускається і піднімається уздовж бічних напрямних, що виключає зазори і провисання роль-штори при відкриванні вікна в режимі провітрювання і дозволяє регулювати світловий потік в приміщенні.

Особливість монтажу касетної системи полягає в тому, що не потрібно свердління профілю, виріб може кріпитися монтажної пінкові стрічкою.

Замовити установку рулонних штор дуже просто.

Для здійснення монтажу виробів на ваші вікна ви можете:

 • скористатися послугами професійного установника нашої компанії,
 • провести монтаж самостійно.
  1. Запрошуєте зморщок-монтажника будь-яким зручним способом: по телефону, або по електронній пошті.
  2. Приїжджає фахівець із зразками продукції, робить виміри і прораховує вартість замовлення, вносите передоплату.
  3. Через 2-5 робочих днів проводиться доставка і установка штор; прийнявши роботу, розраховуєтесь з монтажником.

Скориставшись послугами нашого сайту, Ви зможете без зусиль підібрати відповідний тон тканини, систему кріплення і управління шторою. Зробити замовлення в нашому інтернет магазині дуже просто, достатньо зателефонувати менеджеру або відвідати салон самостійно.

Наша компанія гарантує якість продаваних тканин і систем. Доступні ціни, які ми встановили на свою продукцію, стануть приємним бонусів в процесі співпраці з нами.