Знижка - 20% при замовленні на весь будинок

Виготовлення шаттерсів за 14 днів за індивідуальними розмірами та гарантією 5 років на фурнітуру
 • Цiна вiд 5400 грн /м2
 • Деревина: дуб, липа, ясен, бук
 • Поворотні або фіксовані ламелі
 • Розмір ламелей: 47 мм, 63 мм, 89 мм, 114 мм
 • Shutters – природна краса та тепло дерева
 • Розмір стійок: 35мм та 51мм з фрезеруванням, 42мм та 57мм плоскі
 • Виїзд дизайнера з валізою зразків протягом 2 годин після звернення
Розрахувати вартість

Шаттерси (shutters) – дерев’яні віконниці з ламелей

шаттерсы деревянные

Компанія Markizalux, виробляє та продає на території України зовнішні та внутрішні дерев’яні віконниці, перегородки (шаттерси) – новий функціональний та естетичний вид оформлення вікна з можливістю підтримки сприятливого мікроклімату у приміщенні у зимовий та літній період. Виготовляються два види шаттерсів із стаціонарними (фіксованими) та поворотними ламелями, що дозволяють регулювати потік світла у приміщення.

Використання shutters у дизайні інтер’єру, на сьогоднішній день вважається ознакою високого смаку, вигляд та тепло дерева ідеально вписується у будь-який стиль інтер’єру.

Ціна готових шаттерс

Для ознайомлення з ціною, ми створили каталог готових робіт, з різними типами відкривання, розмірами та видом кріплення.

Чёрные шаттерсы

Шаттерси чорні у спальню

Система – розстібна
Ламелі – рухливі
Покриття – чорна емаль ADLER (Австрія)
Розміри: м (ш/в) – 4 x 2,78

На замовлення 15-30 днів

Ціна за комплект: 5 400 грн/м2

Белые раздвижные шаттерсы

Розсувні білі шаттерси

Система – розсувна DUKASSE (Іспанія)
Ламелі – рухливі
Покриття – біла емаль ADLER (Австрія)
Розміри: м (ш/в) – 5 x 3

На замовлення 15-30 днів

Ціна за комплект:5 400 грн/м2

Шеттерс для террасы

Шаттерс для тераси

Система – стаціонарна
Ламелі – нерухомі
Покриття – лак
Розміри: м (ш/в) – 9 x 2,5

На замовлення 15-30 днів

Ціна за комплект: 5 400 грн/м2

шаттерсы не стандартной формы

Шаттерси неправильної форми

Система – розстібна
Ламелі – рухливі
Покриття – чорна емаль ADLER (Австрія)
Розміри: м (ш/в) – 2,5 x 3

На замовлення 15-30 днів

Ціна за комплект: 5 400 грн/м2

шаттерсы для окна

Шаттерси фактура дерево

Система – розстібна
Ламелі – рухливі
Покриття – лак ADLER (Австрія)
Розміри: м (ш/в) – 2,2 x 2,45

На замовлення 15-30 днів

Ціна за комплект: 5 400 грн/м2

распашные шаттерсы для окна

Шаттерс для вікна

Система – розстібні
Ламелі – рухливі
Покриття – коричнева емаль ADLER (Австрія)
Розміри: м (ш/в) – 1,8 x 2,45

На замовлення 15-30 днів

Ціна за комплект: 5 400 грн/м2

Безпека для дітей

У наших системах не використовуються для керування шнури, мотузки, здатні створювати петлі та вузли, що відповідає стандартам безпеки.

Вогнестійкість

Всі наші вироби оброблені термостійким лаком КО-815 з робочою температурою до +500 °С, що відповідає високому рейтингу вогнестійкості.

На що звернути увагу при покупці

Ви можете бути впевнені, що ваші штори будуть унікальними. Дизайн-проект штор створюється на основі Ваших Особистих уподобань, розмірів та стилістики приміщення.

усиленная ламель для шаттерс

Якщо ширина однієї шаттерс-панелі більше 635 мм, ми використовуємо ламелі з алюмінієвим сердечником, щоб уникнути їх провисання.

Силиконовые ролики для шаттерс

Ролики, для підвісного механізму гармошка, виконані із спеціального силікону, який надає плавності та безшумності ходу.

Покраска шаттерс

Фарбування проводиться в будь-який колір за каталогом RAL, а також кольори, що імітують, мідь, бронза, золото та інші.

 • Ручка віконної стулки. Враховуйте положення закритих шаттерсів, щоб при повертанні ламелів вони не впиралися в ручку (див. фото). Якщо укоси дуже вузькі, а вікно відкриватиметься не часто, то можна відкрутити віконну ручку і тримати її поруч, якщо вона раптом знадобиться.
  Мікропровітрювання. Якщо Ви плануєте відкривати вікно на мікропровітрювання при закритих шаттерсах, зробіть відступ від вікна у проріз на відстань виносу верхньої частини віконної стулки від площини вікна.
 • Підвісний механізм. Для монтажу напрямної підвісного механізму з роликами необхідно зміцнити верхній укіс, щоб він витримав вертикальне навантаження від шаттерсів. Це може бути бетонне перекриття чи дерев’яний брус тощо. Потрібно враховувати, що середня вага шаттерсів – 10 кг/м2. Підвісний механізм можна використовувати і без “коробки” в отвір

Наші роботи – наша гордість

Ви можете бути впевнені, що Ваші віконниці будуть унікальними. Дизайн-проект штор створюється на основі Ваших Особистих уподобань, розмірів та стилістики приміщення.

Наше виробництво

Ви можете бути впевнені, що ваші шаттерси будуть унікальними. Дизайн-проект шаттерсів створюється на основі Ваших Особистих уподобань, розмірів та стилістики приміщення.

Производство ламелей для шаттерсов

Виготовлення ламелей для шаттерсів.

Производство шаттерсов в Украине

Поліровка ламелей.

Цех по сборке шаттерс

Цех збирання шаттерс.

ВІДГУКИ

Відгуки покупців про нашу продукцію та роботу.

Переваги шаттерс

Захист від сонця

віконниці захищають меблі та приміщення від сонячного світла та сторонніх поглядів

Дизайн

підходять до будь-якого інтер’єру, створюють особливий стиль, атмосферу та затишок у приміщенні

Не вимагають догляду

дерев’яні віконниці-намети, покриті спеціальним пиловідштовхуючим лаком

Економія

закриті намети запобігають потраплянню холодного повітря взимку та сонячних променів влітку до приміщення, скорочуючи цим витрати на електроенергію.

Монтаж шаттерс

Установка і монтаж дерев’яних віконниць – шаттерс може відбуватися в одному з трьох варіантів. Насамперед потрібно зрозуміти хто буде проводити установку.

установка и монтаж шаттерс в Украине
 1. Установкою шаттерс займається наша брига монтажників. Вони доставлять віконниці, занесуть на поверх (якщо потрібно), зроблять акуратний та професійний монтаж. Це найкращий і надійний спосіб, до того ж, ви отримуєте розширену гарантію на вироби.
 2. Монтаж роблять ваші відповідальні монтажники, ми їх консультуємо за етапами установки.
 3. Ви можете самостійно зробити установку віконниць, за нашими інструкціями та телефонною допомогою від нашого спеціаліста. У цьому вся варіанті можна заощадити кошти.

Купити шаттерси у Києві

Для захисту кімнат від сонячного світла та декорування інтер’єру багато дизайнерів рекомендують придбати та встановити шаттерси. Це внутрішні віконниці, які є альтернативою звичним жалюзі. Перші згадки про шаттерс з’явилися ще у Стародавній Греції. Зрозуміло, тоді ці конструкції істотно відрізнялися від сучасних моделей і були доступні лише заможним громадянам, а потім про них взагалі забули. У наш час шаттерси відродилися в США, а звідти пройшли в Європу і нашу країну.

шаттерсы серые

Сфера застосування таких віконниць досить широка. Найчастіше їх монтують у приватних будинках, квартирах, магазинах, барах та кафетеріях, виконаних у класичному стилі, проте фантазія сучасних дизайнерів дозволяє створити моделі і для офісу, і для просторого котеджу, виконаних у сучасному стилі. Про особливості, функції та переваги шаттерсів ми розповімо нижче.

Шаттерси: що це таке, де використовуються

Шаттерси – це підвісні конструкції, які часто встановлюють всередині кімнати, але є і зовнішні моделі. Вони вирішують ті самі завдання, що й жалюзі. Фактично, шаттерси – це якесь поєднання жалюзі та інтер’єрних віконниць. Вони аж ніяк не заважають роботі вікон, де б не були встановлені.

Головна функція шаттерсів, як і традиційних віконниць, – захист вікна і, відповідно, всієї кімнати від сонця та його згубного впливу. Мова не тільки про задуху і спеку в кімнаті, але також про вигорання меблів і про ультрафіолет, який у великих дозах абсолютно не корисний людині. Особливо актуальні рольштори, якщо у вашій оселі є багато заскленого простору – наприклад, через панорамні вікна. Влітку в таких приміщеннях буде нестерпно спекотно, якщо не тримати кондиціонер цілодобово включеним.

Шаттерси здатні вирішити цю проблему та заощадити вам електроенергію. Їх конструкція з ламелями, що орієнтуються, дозволяє повністю закрити віконний отвір, а при необхідності – знову відкрити. Відповідно, в приміщенні буде не так спекотно, тому кондиціонеру не потрібно буде працювати цілодобово.

Шаттерсы из бука синего цвета

Крім того, такі конструкції можуть використовуватися для розподілу простору. Нерідко за допомогою шаттерсів створюють відокремлені локації в кафе чи ресторанах, салонах краси та навіть приватних будинках. Ставні можуть також грати роль перегородок в офісі, але це рідкісний варіант їх використання.

Види шаттерсів

ППро спосіб розміщення шаттерси, як сказано вище, бувають внутрішніми (інтер’єрними) і зовнішніми (екстер’єрними). Кожна модель відрізняється способом відкриття та закриття. Якщо зовнішні конструкції часто просто розчиняються, як звичайні віконниці, то внутрішні мають кілька варіантів зміни положення: стулки роз’їжджаються в сторони, як дверцята шафи-купе; при відкриванні стулки шаттерсів збираються в «гармошку». Така система вимагає більше місця біля вікна; розстібні, як і зовнішні моделі.

За місцем розміщення бувають такі типи шаттерсів:

• віконні (ставляються у віконних отворах);
• дверні (монтуються в отворах дверей);
• перегородки (зонують простір).

Крім того, сучасні рольставні можуть відрізнятися за:

• розмірам (залежать від габаритів вікна);
• призначенню (одна справа – функціональні шаттерси для захисту від сонця, інша – куплені в декоративних цілях);
• рівню рухливості ламелів (можуть нерухомо стояти на місці або обертатися) ;
• матеріалу виробництва;
• формі планок (прямокутні, трикутні та у вигляді еліпса).

Конструкція та матеріали

Конструкція шаттерсів та чисельність рам залежить від розмірів вікна. Усередині рами заповнюються суцільними панелями чи ламелями. У першому випадку пам’ятайте, що у шаттерсів буде лише 2 положення – відкрите та закрите. Трохи відкрити вікно і відрегулювати обсяг освітлення в кімнаті не вдасться, а якщо конструкція буде в закритому стані, то вся кімната затемниться.

наружные ставни для окна

Ламельні моделі більш функціональні. Фіксовані планки дадуть світлу проникати всередину, але не дозволять регулювати інтенсивність освітлення. А ось ламелі, що обертаються, дозволять коригувати освітленість кімнати на ваш розсуд.
Розміри інтер’єрних і екстер’єрних віконниць суворо регулюються розмірами віконних отворів. Їхня гранична висота – 3 метри. При висоті понад 1,8 м виробники застосовують перемичку, яка підвищує жорсткість конструкції та не дає розхитуватися окремим елементам.

Якщо говорити про матеріали, то класичні шаттерси завжди були дерев’яними. Проте в останні роки не меншу популярність набули моделі із пластику, алюмінію та композитних матеріалів. У всіх варіантів є переваги та недоліки.

Деревянные шаттерсы в Киеве

Дерев’яні шаттерси екологічні, дуже дорого і презентабельно, здатні прикрасити будь-який заміський будинок або котедж. З деревини легко створювати моделі незвичайної форми. Матеріал простіше обробляти та надавати йому витонченого вигляду. З іншого боку, дерево підлягає ретельній обробці перед виготовленням віконниць: його потрібно просочувати антигрибковими та вогнетривкими сумішами, покривати лакофарбовими складами. Дерев’яні моделі коштують дуже дорого.

Пластикові та алюмінієві моделі вигідніше виглядають у сучасних інтер’єрах квартир. Такі шаттерси чудово поєднуються з МП-вікнами. Полістил (екструдований пластик) відрізняється високою стійкістю до впливу зовнішніх факторів та є вогнебезпечним. Крім того, рольставні з пластику прості у догляді і мають невелику вагу.

Шаттерси стають все популярнішими на вітчизняному ринку, що підвищує конкуренцію серед виробників та знижує ціни. Ми пропонуємо різноманітні моделі шаттерсів для заміських котеджів та квартир, кафе та ресторанів та інших закладів. Наші консультанти допоможуть вибрати вироби, що повністю підходять під загальний дизайн вашого приміщення.

Відповідаємо на запитання наших клієнтів

✅ Що таке шаттерси та де їх можна використовувати?

Шаттерси (Shutters) це внутрішні або зовнішні дерев'яні віконниці, де основні функції висолоняють горизонтальні ламелі, які можуть бути рухливими або горизонтальними. Шаттерси використовують для захисту від сонця з південних сторін фасаду будівель та створення приватності у кімнатах, на балконах, терасах. Ідеальним рішенням для застосування шаттерсів є використання їх як ширми, для поділу простору приміщень. Шаттерси інтегрують у міжкімнатні двері, шафи, екрани для батарей опалення.

✅ Який термін служби шаттерсів?

Термін служби дерев'яних виробів від 15 до 30 років, залежно від експлуатаційного навантаження, регулярного технічного обслуговування та якості використовуваних лакофарбових матеріалів.

✅ Який термін виготовлення шаттерсів?

Мінімальний термін виготовлення шаттерсів від 15 до 70 днів. Все залежить від кількості, конфігурації, кольору виробу та інших параметрів, які впливають на термін виготовлення.

✅ Як здійснюється оплата за покупку?

Оплата приймається у готівковій формі з касовим апаратом, на розрахунковий рахунок ФОП або на розрахунковий рахунок юридичної особи з ПДВ.

✅ Створюють шаттерси 100% темряву як штори блекаут?

Ні. Шаттерси не перекривають повністю світло, вони створюють напівтемряву.

✅ Як доглядати шаттерс?

Догляд зводитисья тільки до протирки ламелів від пилу кілька разів на рік. Ламелі шаттерс покриті фарбою з антистатичним складом, що не дає пилу осідати на виробі. Найкраща система очищення, це використання спеціальної поліролі для дерева, наносячи трохи засобу на м'яку ганчір'я з наступним протиранням дерев'яних ламелей шаттерс.

✅ У який колір фарбуєте дерев'яні віконниці?

Використовуємо фарбу Австрійської компанії ADLER. Фарбуємо в кольори за каталогом RAL, в якому 2015 кольорів та відтінків, з матовою або глянсовою поверхнею. Можливе фарбування під дерево або колір бронзи, мідь. Якщо ви не можете визначитися з кольором віконниць, ми пропонуємо послугу веб дизайну. Робимо ескіз ваших виробів у кількох кольорах, що підходять до вашого інтер'єру, що дозволяє швидко прийняти рішення.

✅ У вас всі віконниці регулюються?

Ми можемо виготовити два види шаттерс, регульовані (ламелі нахиляються на 60 градусів) та стаціонарні – нерухомі. Нерухомі ламелі зазвичай використовуються у дверях, шафках або виробах неправильної форми - арках, трикутниках, скошених вікнах. Не регульовані віконниці дешеві, регульовані.

✅ Як потрібно обслуговувати шаттерси?

1. Для внутрішніх віконниць, особливого догляду не передбачено, крім регулярного очищення ламелів від пилу. 2. Для зовнішніх шаттерс, рекомендуємо, щорічно, перед початком осені, обробляти механізми регулювання нахилу (шарніри), спеціальним змащувальним силіконовим спреєм, AVE-941-1. Якщо зовнішні шаттерси примерзли і не можуть прокручуватися, рекомендуємо залишити цей процес до підвищення температури та потепління.

✅ Скільки часу займає установка?

Наші монтажники проводять установку шаттерс на одне вікно протягом 1,5 – 2 годин. Хочеться додати, що віконниці на об'єкт доставляються повністю зібраними та готовими до встановлення.

✅ У мене гарний вигляд із вікна, шаттерси закриють його?

У відкритому стані шаттерси не закривають огляд.

✅ З чого складаються віконниці-шаттерси?

Шаттерси якщо просто, це рамка в яку вставлені ламелі, виготовлені з масиву дерева, які можуть повертатися на поворотному механізмі.

✅ Ви маєте пластикові шаттерси?

У нашому асортименті є шаттерси, виготовлені з пластику, це дуже якісні віконниці, вироблені в Китаї. Перевага цих виробів не заперечна, термін служби пластикових віконниць перевищує 50 років, їх рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Пластикові шаттерси значно дешевші за аналоги з деревини.

✅ У чому ваші шаттерси кращі за інших?

1. Всі наші вироби виготовлені за індивідуальними розмірами та дизайном, який вписується тільки у ваш інтер'єр.

2. При складанні ми використовуємо фурнітуру лише з нержавіючої сталі.

3. У нашому асортименті тільки два види шаттерсів, з дерева або пластикові з сертефікатами, не склеєних панелей, полівінілхлориду і складів з клею. Всі панелі на основі клею обов'язково виділяють шкідливі речовини в повітря, чим ми можемо дихати надалі.

✅ Як можна сплатити?

Оплату можна зробити кількома способами:

Готівкою в офісі компанії

Безготівка з ПДВ

ФОП

через Приват24

Для запуску замовлення на роботу необхідно передоплата 50% - 80% від вартості.

✅ При переїзді, ви допоможете мені перевстановити вироби в іншому будинку?

Звичайно, ми допоможемо з монтажем шаттерсів, але ви повинні розуміти, що віконниці можуть не підходити за розмірами на новому місці, тому що вони виготовляються за індивідуальними розмірами.

✅ Які механізми використовуються у шаттерсах?

У цих системах використовуються кілька видів механізмів. При відкритті ваші жалюзі можуть відкриватися як двері, рухатися вздовж вікна, по напрямних або складатися як книжка. Все залежить від дизайну та функціональності місця де знаходяться віконниці.
X