Штори по стилю

Пошив штор в Днепре, Киеве по стилю

Пошиття штор за Вашим стилем

Якщо ремонт в квартирі, будинку, зроблений в одному стилі, тоді дуже легко підібрати портьєри, гардини, тюль до цієї обстановці. Єдиний стиль в ремонті надає гармонію всьому приміщенню і особливо цю красу можна виділити шторами. Але в стилях потрібно обов’язково розбиратися, так як кожен з них не схожий один на одного і має прямо протилежні моменти виконання, як в кольорі, фактурі, світлове оформлення.

На даній сторінці ми розмістили основні і часто використовуються стилі, зібрали фото штор з реалізованих об’єктів, щоб вам було легше вибрати вподобане виконання і підібрати стиль штор.

Штори в стилі Лофт

Враження після закінчення ремонту в стилі лофт завжди різні, на вигляд, здається, що потрапив на фабрику або горище з великими вікнами, цегляними стінами, бетонними перекриттями і облупленою штукатуркою. Спочатку в даному стилі штор або фіранок на вікна не передбачалося, і тільки згодом стали використовувати на великі панорамні вікна сонцезахисні системи, такі як рулонні штори, римські штори, плісе або штори з текстилю, які покликані підкреслити строгість інтер’єру або навпаки пом’якшити його.

Текстиль підбирається натуральний, льон або бавовна, тканини, які не багато пропускаю світло, форми повинні бути рівні, без складок. Кольори також наближені до натуральних, білий, сірий, коричневий, може бути бежевий.

Штори в стилі Мінімалізм

Це дуже простий, лаконічний стиль, без зайвих акцентів, але тим не менш дуже органічний. Оформлення вікна в даному стилі – це строгість і стриманість. Вікно зі своїм оздобленням тут не повинно виділятися, а бути одним єдиним із загальним інтер’єром. Тут більше уваги приділяється функціональності, тому основними системами для вибору є римські штори, класичні штори, тканинні ролети, роль штори, японські штори. Стандартне оформлення це завіса і з боків строгі однотонні прямі портьєри або підв’язані подхватами колір штори.

Кольорові рішення такі: однотонність або підбір відтінків одного кольору, поверхня тканини найкраще щоб була матова. Якщо використовувати малюнок, то він повинен бути у вигляді геометрії (ромб, лінії, куб і ін). Вибір тканини за фактурою ролі в даному стилі не грає.

Штори в стилі Модерн

Універсальний стиль для оформлення квартири, будинку, ресторану або офісу. Відмітна особливість, це немає не яких правил, тут ви можете включити всю свою фантазію і комбінувати з квітами, фактурами і кріпленням штор, головне, щоб в кінцевому підсумку він подобався вам.

Штори в стилі Баррко

Італійський стиль 16 століття, переводитися як «надмірність», виглядає дуже помпезно і багато, вишукано і красиво. В даному стилі кожен елемент головний, будь то меблі, штори, килими або стіни. Але саме важкі штори завжди привертають більше уваги, прикрашені, бахромою, стеклярус, кистями і вишуканими подхватами. Одна з особливостей – це верх віконного прорізу завжди прикрашений ламбрекенами.

Штори в даному стиль неможливо виготовити не використовую дорогу і якісну тканину: гобелен, шовк, оксамит, атлас, сатин.

Основна кольорова палітра така: бежевий і коричневий і всі їх відтінки, золотий, жовтий, сріблястий, бузковий.

Штори в стилі Ар-Деко

Стиль Арт Деко це змішання стилів модерну і неокласицизму і в такому розкішному інтер’єрі, штори повинні привертати увагу і бути окремим елементом кімнати, на який всі звертають увагу. Штори, виконані в даному стилі, виглядають зухвало, шикарно і дорого.

На текстилі можуть бути присутніми декоративні елементи, вензелі, квіти різних кольорів, незвичайні орнаменти і східні візерунки. Класичне поєднання кольорів – це чорне і біле з сріблом або золотом, фіолетові і шоколадні, темно-коричневі кольори.

Матеріал, що використовується для пошиття портьєр це: оксамит, велюр, шовк, атлас, сатин, жаккард, тафта. Для гардин: тюль, органза.

Штори в стилі Прованс

Стиль Прованс принесений нам з теплих сільських країв Французького Провансу, сонячний, свіжий з великою кількістю яскравих рослин, квітів, зображення у вигляді клітки, смужки, різні тварини, баранці, фрукти. Кольори текстилю бежеві, білі, ніби вигорілі на сонці, вибілений бавовна. Все це асоціюється з невимушеною, спокійною обстановкою.

X