Гарантія

 

 

ВАЖЛИВО!


Компанія забезпечує спектр послуг для заміни поламаних деталей і тканин, навіть при закінченні гарантійного терміну. Наші послуги є комплексними: тканину і комплектуючі до систем не продаються окремо. Обслуговування продукції від інших компаній не проводиться. Для нас пріоритетом є – повна підтримка власних клієнтів.

Всі тканини в інтернет-магазині від європейських виробників. Сертифікат OEKO-TEX® Standard 100 гарантує якість нашої продукції і її екологічність.

Гарантія на рулонні штори і жалюзі 1 рік;

Гарантія на електрокарнізи і автоматику від 2 до 5 років;

Гарантія на дерев’яні жалюзі від 2 до 3 років;

Гарантія на маркізи від 5 до 10 років;

У разі виявлення дефектів, виробник бере на себе зобов’язання відремонтувати несправне виріб безкоштовно або замінити несправні його частини тільки при наявності фірмового бланка компанії. Термін гарантії на всі вироби виготовлені за індивідуальними розмірами замовника становить 12 місяців від дати виготовлення замовлення. Гарантія буде не дійсна і втрачає будь-яку юридичну силу, якщо виріб піддавалося самостійного ремонту або в його конструкцію були внесені якісь зміни, а також: на претензії пошкодження зовнішнього вигляду товару, які утворилися в процесі неправильної експлуатації; на приклеювання і монтажні роботи, виконані самостійно або відповідним технічним персоналом партнерів заводу-виготовлювача, або інших організацій; на заміну механізмів або запасних частин, які були пошкоджені в процесі не акуратного користування.

Ціни актуальні на

тест