Фотогалерея рулонних штор, плісе, дерев’яних жалюзі, маркіз

[robo-gallery id=1530]

Рулонні штори в інтер’єрі

Оригінальні прямокутні полотна тканини далеко не відразу набули популярності у споживачів, проте через роки люди зрозуміли, що рулонні штори в інтер’єрі – це не тільки чарівний аксесуар, але і функціональне виріб, який чудово захищає від сонячних променів і нескромних сторонніх поглядів.

Особливості тканинних ролетів

Рулонні штори складаються з відрізка тканини і вала, завдяки чому відбувається розкручування полотна вниз і вгору, а також підйомного механізму, який може бути виконаний в ручний або автоматичною варіації. Як видів таких стильних і практичних виробів розрізняють відкриті і закриті тканинні ролети, відмінність яких у наявності короба, який служить додатковим захисним елементом від забруднень.

Рулонні штори в інтер’єрі виглядають дуже вишукано, адже завдяки широкому вибору тканини для виготовлення виробів, у кожного покупця є можливість вибору ідеального варіанту для свого інтер’єру. На нинішньому ринку представлені щільні і напівпрозорі тканини, однотонні та різнокольорові, з фотодруком і бамбукові екземпляри, кожен з яких вносить особливу естетику і по-своєму прикрашає приміщення.

Салон MARKIZALUX ™ – багатство вибору і відмінний сервіс

Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексні рішення для оформлення інтер’єрів. У нас Ви можете придбати якісні та красиві тканинні ролети, отримавши при цьому професійне обслуговування, багатогранний асортимент, оптимальну вартість і оперативну доставку. Рулонні штори в інтер’єрі стануть чудовим і незабутнім атрибутом, який будуть щодня радувати зручністю і функціональністю.

Будь-який вподобаний інтер’єр, Ви можете організувати і у себе, досить замовити в нашій компанії тканину для рулонної штори або викликати нашого дизайнера з каталогом зразків прямо на об’єкт, де він допоможе підібрати потрібну тканину.

X