Купити штори плісе для зимових садів

 

Для зимових садів штори плісе – це унікальні конструкції, встановлювати які можна під будь-яким кутом. Вироби такого типу дозволяють максимально ефективно затінити приміщення, при цьому тканини можуть, як пропускати денне світло, так і повністю виключити його проникнення в кімнату. Наша компанія пропонує своїм клієнтам унікальний проект під назвою “Індивідуальні рішення”. Професійні дизайнери створять для будинку клієнта авторські штори-плісе на будь-який смак.

Шторы для зимнего сада

 

Практичність, надійність, висока ефективність

Зимовий сад – це справжній куточок комфорту і заспокоєння. Створення в будинку кімнати такого типу – завжди престижно і оригінально. Саме тому, важливо своєчасно декорувати віконні прорізи практичними шторами-плісе. Конструкції являють собою зручні механізми, в основі яких полотна найвищої якості, стійкі до осідання пилу і бруду. Сучасні плісировані штори можна встановлювати на відкидні вікна, а також на варіанти нестандартних розмірів (овал, трикутник, трапеція) та інші.

Шторы плиссе для зимних садов

Перш ніж декорувати вікна зимового саду, Вам необхідно брати до уваги два основні чинники: затишок для кожного члена сім’ї, а також комфортні умови життєдіяльності всіх рослин. В даному випадку, ідеальний варіант для зимових садів штори плісе. Завдяки тому, що конструкції кріпляться безпосередньо на віконні рами, вони не займають простір, при цьому забезпечують якісний захист від палючих сонячних променів. Сучасні моделі дозволяють раціонально розподілити денне світло. Для цього достатньо в залежності від типу рослин, купувати штори напівпрозорі, з відбивають елементами або навіть День-і-Ніч, складаються які з двох незалежних один від одного полотен.

Важливою особливістю штор плісе є можливість виконати збірку в декількох варіантах. Конструкції можуть опускатися вниз, підніматися вгору, а можуть мати комбіновану збірку.

каталог тканей для штор плиссе

Високоякісна продукція від кращого українського виробника

Компанія займається виготовленням практичних і надійних сонцезахисних систем вже ні перший рік. У представлених каталогах сайту Ви знайде плісировані штори різних розмірів, форм і відтінків. Ми пропонуємо замовникам вироби, виконані з високоякісних і довговічних матеріалів, таких як полотна ПВХ армованого типу, тканини PVC Blackout, Soltis, Screen та інше.

шторы в зимний сад фото
X