Замовити друк на тканині

Розвиток сучасних технологій дозволяє прикрасити і перетворити абсолютно будь-яке приміщення. Наша компанія вже ні перший рік пропонує своїм клієнтам приголомшливу послугу – індивідуальна друк на тканині. У нас Ви маєте можливість замовити нанесення будь-якого малюнка або особистого фото на поверхню полотна маркіз, жалюзі, рулонних штор та інших виробів. Професійні дизайнери компанії втілять в реальність всі мрії і фантазії замовника, щодо фотодруку.

Прямая цифровая печать на ткани

Фотодрук на полотні дозволяє перетворювати інтер’єр і екстер’єр приміщень

Сучасна друк – це можливість перенести на тканину абсолютно будь-яке зображення. Це відмінне рішення для прикраси екстер’єру ресторану або кафе. Для цього достатньо замовити у нас оформлення полотен маркізи або стінки навісу логотипом, зображенням або іншим малюнком. Більш того, зробити інтер’єр більш сучасним також просто. Ми пропонуємо нанесення тематичних фото на полотна. Уявіть, наскільки перетворитися приміщення, якщо доповнити його приголомшливими текстильними композиціями.

 Сольвентная печать

Індивідуальна друк на тканині – відмінне рішення для оформлення спортивного або фітнес залу. Прикрасьте інтер’єр приголомшливими фото тренерів в процесі роботи, і, повірте, клієнтська база збільшитися в кілька разів. Друк на тканині за індивідуальним замовленням – це завжди унікально, стильно і неповторно. Ми допоможемо привнести родзинку в спальню, кухню, вітальню або дитячу. Професійні дизайнери підберуть для оформлення рулонних або плісированих штор кімнати дитини особливе, приголомшливої ​​краси зображення, яке не тільки прикрасить приміщення, але і викличе мусу позитивних емоцій у малюка.

Фотопечать на маркизах

Технології нанесення друку

УФ-печать на ткани

 

Ми постійно вдосконалюємось і розвиваємося. На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам ряд перевірених технік, що дозволяють завдає зображення максимально точно:

  • екосольвентний друк, використання чорнила на основі розчинників;
  • УФ – друк, застосування фарб, що застигають під впливом УФ – променів;
  • латексна друк – водна основа фарб;
  • термоперенос – використання термотрансферних плівок.
термоперенос на ткани

Індивідуальна друк на тканині вимагає виконання кількох правил. По-перше, зображення або фото повинно бути надано в форматах TIF, PSD, JPEG, CDR або EPS. По-друге, важливо враховувати той факт, що при перенесенні картинка трохи змінить відтіночним гамму. І, по-третє, не забувайте про важливість відповідності исходника з майбутнім виробом.